Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı ve çekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sökücü şampuanlar kullanıyoruz. Bu işlem 1 ile 2 saat sürmektedir.
Koltuk ve çekyat temizliği püskürtme, fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılır. Koltukların kumaşlarına uygun kir sökücü şampuanlar uygulanır. Sert olmayan fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir. Yüzeydeki kirli su vakumlanarak alınır, aynı işlem temiz su ile yeniden tekrarlanır. Temizlik sonrası ıslanan koltuklar vakumlama işlemi sonrası % 70 ile %80 arası kurutulmuş olur bu uygulama sonrası koltuklarınız yeni görünümüne kavuşur ve bakteriyel temizliği de yapılmış olur.
Koltuk temizliğinde kullandığımız temizlik malzemesi kumaşa veya koltuk deri ise deriye asla zarar vermez, kurutma işlemi bitince koltuk kumaşında sertlik oluşmaz, daha sonra kirlerin veya lekelerin tekrar dışarı çıkması asla söz konusu olmaz. Koltuk temizliği için kullandığımız leke sökücüler tamamen bitkisel olup insan sağlığı için zararlı değillerdir.

Olması Gerekenler

Halı Dövme Makinesi
Kapalı Kurutma Alanı
Otomatik Halı Yıkama Makinesi
Santrifüj Sıkma Makinesi
Sıcak Suyla Yıkama
Toz Alma Makinesi
Yorgan Yıkama Makine

Olmaması Gerekenler

Çamaşır Suyu
Havuz Sistemi
Oto Yıkama
Yerde Yıkama