Halı Yıkama

Evimizde bulunan ve hergün, her an üzerinde olduğumuz, çocuklarımızın sürekli üstünde oynadığı halılarımız yaptığımız gündelik temizlikler ile arınmayan ve zamanla biriken birçok kir, bakteri ve mikrop taşımakta olduğu bilinmektedir. Şehrinizin kirini evlerinizden atalım sloganının bir parçası da yerde duran halılarımızdır. Her ne kadar günlük temizliği yapılarak temizlenmiş gibi görünseler de, halılarımızı mutlaka profesyonel bir firmaya temizletmemiz gerektiği birçok araştırma sonucu ortaya çıkmış bir gerçektir. Sektördeki birçok firma zaten bunları söylemekte ve yapmakta, peki Sudem Halı Yıkama  neden?

Sudem Halı Yıkama anlam olarak birçok yerde kullanılan bir kalite ifadesidir. Kalite ise sadece iyi temizlik değil, aynı zamanda en iyi hizmeti verebilmektir. Bizler de eşyalarınızın temizliğini yaparken aynı zamanda iyi bir hizmet vermeyi hedeflemiş bir firmayız.
 
Titiz ve disiplinli bir çalışma biçimini hedefleyen ve sürekli kendini yenileyerek faaliyet gösteren firmamız her zaman müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir. Evlerinizin en önemli unsuru olan koltuklarınız ve halılarınız için her zaman en iyi bir şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz. Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte her şey daha kolay bir hal almıştır. Sizler evinizde rahat bir şekilde otururken bizler sizin için başta ekonomik açıdan olmak üzere kolaylıklar sağlıyoruz

 

Ortam

Olması Gerekenler

Halı Dövme Makinesi
Kapalı Kurutma Alanı
Otomatik Halı Yıkama Makinesi
Santrifüj Sıkma Makinesi
Sıcak Suyla Yıkama
Toz Alma Makinesi
Yorgan Yıkama Makine

Olmaması Gerekenler

Çamaşır Suyu
Havuz Sistemi
Oto Yıkama
Yerde Yıkama